KARGO : TÜM ÜLKELERE 7 GÜNDE TESLİMAT!

UYARI

Sepetinizden ürününü silmek istediğinize emin misiniz?

Sil Vazgeç Sil ve Favorilerime Ekle

Biz Kimiz

 

Biz Kimiz?

Modafun, dünya modasına yön veren tasarımcıları, dünyaca kabul görmüş modelleri, zengin ürün çeşitliliği ile Türk markalarının kalitesini, son teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, üyelerine en iyi ve en konforlu kullanıcı deneyimini yaşatarak sunmak ve en kaliteli ürünlere en kolay yoldan ulaşmak isteyen herkese hizmet etmek amacı ile 2020 de, yepyeni heyecanlar ve pandeminin dünyaya getirdiği karamsar havaya aldırmadan taptaze umutlar yeşerterek, medeniyetlerin, inançların ve kıtaların buluştuğu, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü şehri tarihi ve kadim İstanbul da kuruldu.

Giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, takıdan güneş gözlüğüne binlerce ürün seçeneğiyle sizlere sunduğumuz sayfamıza ve yaşadığımız bu bu heyecana siz üyelerimizi de davet etmekten mutluk duyuyoruz.

Modafun ailesi olarak, bugün Rusya’da, Azerbaycan’da, Kazakistan, İsrail,Ukrayna, Almanya, Avusturya, Belçika, Çekya,Fransa, Hollanda, İngiltere,İrlandya, İsveç, İsviçre,Polonya, Norveç'e hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz. Yarınlarımızda bu ülkelere başka ülkeler, başka dostluklar ve yepyeni heyecanlar katmak hedefimiz.


Sizler için her zaman en kaliteli ürünleri sergileyeğimize, en kaliteli hizmeti vermek için çalışacağımıza ve çalıştığımız ülklerde ki online alışverişin standartlarını değiştireceğimize söz veriyoruz.

Sevgi ve mutlulukla kalın

Modafun da kalın

×
Merhaba, bilgi almak ister misiniz?